2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa (sprzedaż i dystrybucja) gazu ziemnego wysokometanowego typu E dla Spółki Akcyjnej "Uzdrowisko Krynica-Żegiestów" przeznaczonego do celów opałowych.
Beschreibung: „Kompleksowa dostawa ( sprzedaż i dystrybucja ) gazu ziemnego wysokometanowego typu E dla Spółki Akcyjnej "Uzdrowiska Krynica-Żegiestów" przeznaczonego do celów opałowych. Przewidywane szacunkowe zużycie paliwa gazowego ogółem w okresie umownym (12 m-cy) - 10 330 000 kWh.
Vorherige Bekanntmachung: 171194-2026
Interne Kennung: ZP-271-5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001