See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů
Beschreibung: Technická univerzita v Liberci (dále jen „zadavatel“) zavádí dynamický nákupní systém na dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů pro jednotlivé fakulty/střediska TUL (dále jen „DNS“) dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“). Cílem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS na dobu neurčitou. DNS bude rozdělen do dvou kategorií: 1) Výpočetní technika a příslušenství 2) Tonery
Interne Kennung: 058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Technická univerzita v Liberci (dále jen „zadavatel“) zavádí dynamický nákupní systém na dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů pro jednotlivé fakulty/střediska TUL (dále jen „DNS“) dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30231320 Tastbildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30212000 Hardware für Minicomputer, 30231200 Konsolen, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30213000 Personalcomputer, 30237200 Computerzubehör, 30237240 Webkamera, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 30237450 Grafiktabletts, 30237460 Computertastaturen, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů - část "Výpočetní technika a příslušenství"
Beschreibung: Výpočetní technika a příslušenství
Interne Kennung: 058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů - část "Výpočetní technika a příslušenství"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme, 30212000 Hardware für Minicomputer, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30237460 Computertastaturen, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30231200 Konsolen, 30237450 Grafiktabletts, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30237200 Computerzubehör, 30237240 Webkamera, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237410 Computermäuse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ne