318239-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém - Nákup ICT komodit
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém - Nákup ICT komodit
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky: I. Kategorie - počítačů a monitorů včetně příslušenství k tomuto hardware (např. klávesnice, myši, nabíjecí zdroje, kabely, pouzdra, atd.), II. Kategorie - mobilních telefonů a tabletů včetně příslušenství k tomuto hardware (např. nabíjecí zdroje, kabely, kryty, pouzdra, atd.). Dodavatel je oprávněn kdykoli v průběhu trvání DNS podat žádost o zařazení do DNS. Podrobnosti viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne Kennung120250030
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 32250000 Mobilfunkgeräte, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelPočítače a monitory
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou pro tuto kategorii dodávky osobních počítačů (PC), přenosných počítačů (notebooků), monitorů a příslušenství k tomuto hardware (např. klávesnice, myši, nabíjecí zdroje, kabely, pouzdra, atd.). Podrobnosti viz ZD.
Interne KennungA. Kategorie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn rozhodnout o prodloužení trvání zavedeného DNS nebo o jeho předčasném ukončení, a to zejména v závislosti na průběhu naplňování předpokládané hodnoty uvedené v článku 3.1. zadávací dokumentace. Pokud zadavatel rozhodne o prodloužení trvání zavedeného DNS nebo o jeho dřívějším ukončení, bude o takové změně v souladu s ustanovením § 139 odst. 9 zákona informovat postupem podle ustanovení § 212 zákona.
LosLOT-0002
TitelMobilní telefony a tablety
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou pro tuto kategorii dodávky mobilních telefonů, tabletů a příslušenství k tomuto hardware (např. nabíjecí zdroje, kabely, kryty, pouzdra, atd.). Podrobnosti viz ZD.
Interne KennungB. Kategorie
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer