318300-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Zakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń”. Zamówienie realizowane w ramach umowy o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja infrastruktury Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie w zakresie rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń przez Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego wraz z zakupem wyposażenia” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Przedmiot zamówienia dla poszczególnych części zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach 2.1 - 2.10. do SWZ – formularze parametrów techniczno-użytkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelŁóżka szpitalne ze stolikami przyłóżkowymi i materacami przeciwodleżynowymi
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.1 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelDrobny sprzęt medyczny
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.2 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193120 Rollstühle, 33192200 Medizinische Tische, 42417200 Fördereinrichtungen, 42923110 Wiegeeinrichtungen, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 37453000 Leichtathletikausrüstung, 33196100 Hilfsmittel für ältere Leute, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 33162100 OP-Ausrüstung, 34911100 Handwagen
LosLOT-0003
TitelAparat EKG
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.3 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0004
TitelSprzęt rehabilitacyjny
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.4 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33121300 Elektromyografen, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
LosLOT-0005
TitelSprzęt do ćwiczeń
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.5 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 5
LosLOT-0006
TitelDefibrylator
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.6 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0007
TitelPompa do żywienia
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.7 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122411 Pumpen für künstliche Ernährung
LosLOT-0008
TitelKardiomonitory
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.8 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0009
TitelAparat USG
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.9 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0010
TitelPrzyrząd do ćwiczeń
BeschreibungSzczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.10 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie