2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli biurowych oraz wyposażenia do siedziby budynku administracyjnego Nadleśnictwa Drawno
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę oraz montaż – dowóz, rozładunek, wniesienie, zamontowanie, rozmieszczenie – mebli biurowych oraz innych elementów wyposażenia i aranżacji wnętrz wraz z montażem w budynku administracyjnym Nadleśnictwa Drawno ( część istniejąca oraz część nowo wybudowana) w Drawnie przy ulicy Kaliskiej 5 73-220 Drawno. Wyposażenie winno być fabrycznie nowe (rok produkcji min. 2026), wolne od wad prawnych i fizycznych, dostarczone do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń, winno obejmować kompletny montaż wraz z wypoziomowaniem, ustabilizowaniem i właściwym zamontowaniem zgodnie z zasadami BHP. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnych i gotowych do użytkowania mebli z uwzględnieniem ich dostosowania do pomieszczeń biurowych, w których będą użytkowane oraz do elementów znajdujących się w tych pomieszczeniach oraz montaż wyposażenia związanego z meblami. Montaż będzie polegał również na ustawieniu, powieszeniu (stosownie do konstrukcji budynku) lub wypoziomowaniu poszczególnych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Miejsce dostawy mebli biurowych i wyposażenia oraz ich montażu: budynek administracyjny Nadleśnictwa Drawno, zlokalizowany przy ul. Kaliska 5 m. Drawno. Realizacja przedmiotu zamówienia podzielona jest na 2 etapy realizacji: ETAP I – realizacja przedmiotu zamówienia w terminie do 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Realizacja przedmiotu zamówienia ETAP I obejmuje zakup, dostawę oraz montaż – dowóz, rozładunek, wniesienie, zamontowanie, rozmieszczenie – mebli biurowych oraz innych elementów wyposażenia i aranżacji wnętrz wraz z montażem do pomieszczeń:0.1 Hol, 0.2 Sekretariat, 0.3 Biuro Nadleśniczy, 0.7 Sala konferencyjna, 0.8 Zaplecze kuchenne, 0.15 Z-ca Nadleśniczego, 1.1 Hol, 1.2 Biuro, 1.3 Zam. Publiczne, 1.4 Sekretarz, 1.5 Administracja, 1.6 Straż leśna, 1.7 Kancelaria niejawna, 1.8 Adm. Spr. Pracownicze, 1.9 Administrator SILP, pom. 0.8 zaplecze kuchenne (sprzęt AGD), Sprzęt multimedialny- pom. 0.7 sala konferencyjna ETAP II – realizacja przedmiotu zamówienia w terminie do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, że dostawa i montaż rozpoczną się nie wcześniej niż 01.02.2027r. Realizacja przedmiotu zamówienia ETAP II obejmuje zakup, dostawę oraz montaż – dowóz, rozładunek, wniesienie, zamontowanie, rozmieszczenie – mebli biurowych oraz innych elementów wyposażenia i aranżacji wnętrz wraz z montażem do pomieszczeń: 0.16 Biuro leśniczych, 0.18 Kancelaria, 0.19 PAD, 0.20 Pom. Socjalne, 0.22 Biuro, 0.23 Biuro, 1.13 Dział gosp. Leśnej, 1.14 Dział gosp. Leśnej, 1.15 Inżynier nadzoru, 1.17 Płace, 1.18 Księgowość, 1.21. Główna księgowa, 1.22 Dział gosp. Leśnej, 1.23 Biuro, 0.-1 Archiwum, Pom. 0.20 Pom. Socjalne (AGD). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został opisany w załączniku nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (,,OPZ”).
Interne Kennung: SA.270.2.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy wykaz oświadczeń, przedmiotowych środków dowodowych oraz podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawarty jest w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę oraz montaż – dowóz, rozładunek, wniesienie, zamontowanie, rozmieszczenie – mebli biurowych oraz innych elementów wyposażenia i aranżacji wnętrz wraz z montażem w budynku administracyjnym Nadleśnictwa Drawno ( część istniejąca oraz część nowo wybudowana) w Drawnie przy ulicy Kaliskiej 5 73-220 Drawno. Wyposażenie winno być fabrycznie nowe (rok produkcji min. 2026), wolne od wad prawnych i fizycznych, dostarczone do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń, winno obejmować kompletny montaż wraz z wypoziomowaniem, ustabilizowaniem i właściwym zamontowaniem zgodnie z zasadami BHP. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnych i gotowych do użytkowania mebli z uwzględnieniem ich dostosowania do pomieszczeń biurowych, w których będą użytkowane oraz do elementów znajdujących się w tych pomieszczeniach oraz montaż wyposażenia związanego z meblami. Montaż będzie polegał również na ustawieniu, powieszeniu (stosownie do konstrukcji budynku) lub wypoziomowaniu poszczególnych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Miejsce dostawy mebli biurowych i wyposażenia oraz ich montażu: budynek administracyjny Nadleśnictwa Drawno, zlokalizowany przy ul. Kaliska 5 m. Drawno. Realizacja przedmiotu zamówienia podzielona jest na 2 etapy realizacji: ETAP I – realizacja przedmiotu zamówienia w terminie do 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Realizacja przedmiotu zamówienia ETAP I obejmuje zakup, dostawę oraz montaż – dowóz, rozładunek, wniesienie, zamontowanie, rozmieszczenie – mebli biurowych oraz innych elementów wyposażenia i aranżacji wnętrz wraz z montażem do pomieszczeń: 0.1 Hol, 0.2 Sekretariat, 0.3 Biuro Nadleśniczy, 0.7 Sala konferencyjna, 0.8 Zaplecze kuchenne, 0.15 Z-ca Nadleśniczego, 1.1 Hol, 1.2 Biuro, 1.3 Zam. Publiczne, 1.4 Sekretarz, 1.5 Administracja, 1.6 Straż leśna, 1.7 Kancelaria niejawna, 1.8 Adm. Spr. Pracownicze, 1.9 Administrator SILP, pom. 0.8 zaplecze kuchenne (sprzęt AGD), Sprzęt multimedialny- pom. 0.7 sala konferencyjna ETAP II – realizacja przedmiotu zamówienia w terminie do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, że dostawa i montaż rozpoczną się nie wcześniej niż 01.02.2027r. Realizacja przedmiotu zamówienia ETAP II obejmuje zakup, dostawę oraz montaż – dowóz, rozładunek, wniesienie, zamontowanie, rozmieszczenie – mebli biurowych oraz innych elementów wyposażenia i aranżacji wnętrz wraz z montażem do pomieszczeń: 0.16 Biuro leśniczych, 0.18 Kancelaria, 0.19 PAD, 0.20 Pom. Socjalne, 0.22 Biuro, 0.23 Biuro, 1.13 Dział gosp. Leśnej, 1.14 Dział gosp. Leśnej, 1.15 Inżynier nadzoru, 1.17 Płace, 1.18 Księgowość, 1.21. Główna księgowa, 1.22 Dział gosp. Leśnej, 1.23 Biuro, 0.-1 Archiwum, Pom. 0.20 Pom. Socjalne (AGD). Szczegółowo opisane w dokumentach zamówienia (SWZ z załącznikami).Wizja lokalna . Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej w miejscu dostawy tj. w budynku administracyjnym Zamawiającego przy ul. Kaliskiej 5 - szczegółowo opisane w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak