2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Lille – Francja
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zorganizowanie czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (dalej WZK) w Lille – Francja (maksymalnie dla 40 osób). Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przygotowanie programu wizyty studyjnej; 2) zapewnienie transportu dla maksymalnie 40 osób uwzględniając samolot i autobus wraz z obiadem w obie strony; 3) zakwaterowanie w hotelu czterogwiazdkowym wraz z wyżywieniem; 4) zapewnienie obsługi tłumaczeniowej podczas wizyty studyjnej; 5) zapewnienie koordynatora, przewodnika wizyty studyjnej; 6) zorganizowanie spotkań dla uczestników wizyty studyjnej: z przedstawicielami departamentu Nord (dla którego siedzibą jest Lille) rozumianego jako jednostka samorządu terytorialnego (dalej: przedstawiciele JST), wizyty w szkole zawodowej, wizyty w przedsiębiorstwie w jednej z branż zawodowych szczególnie ważnych dla regionu łódzkiego; 7) ubezpieczenie uczestników wizyty studyjnej; 8) inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia kompleksowej organizacji wizyty studyjnej. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 12 do SWZ). 3. Nazwa i kod CPV: 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 55100000-1 - Usługi hotelarskie 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) 79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych 4. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” jest finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Vorherige Bekanntmachung: 40677-2026
Interne Kennung: OPPIV.272.94.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zorganizowanie czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (dalej WZK) w Lille – Francja (maksymalnie dla 40 osób). Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przygotowanie programu wizyty studyjnej; 2) zapewnienie transportu dla maksymalnie 40 osób uwzględniając samolot i autobus wraz z obiadem w obie strony; 3) zakwaterowanie w hotelu czterogwiazdkowym wraz z wyżywieniem; 4) zapewnienie obsługi tłumaczeniowej podczas wizyty studyjnej; 5) zapewnienie koordynatora, przewodnika wizyty studyjnej; 6) zorganizowanie spotkań dla uczestników wizyty studyjnej: z przedstawicielami departamentu Nord (dla którego siedzibą jest Lille) rozumianego jako jednostka samorządu terytorialnego (dalej: przedstawiciele JST), wizyty w szkole zawodowej, wizyty w przedsiębiorstwie w jednej z branż zawodowych szczególnie ważnych dla regionu łódzkiego; 7) ubezpieczenie uczestników wizyty studyjnej; 8) inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia kompleksowej organizacji wizyty studyjnej. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 12 do SWZ).