318381-2025 - Ergebnis
Polen – Büroreinigung – „Świadczenie usług sprzątania biur i pomieszczeń oraz otoczenia budynków Sądu Rejonowego w Kielcach przy ul. Warszawskiej 44 i ul. Malików 146 A”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług sprzątania biur i pomieszczeń oraz otoczenia budynków Sądu Rejonowego w Kielcach przy ul. Warszawskiej 44 i ul. Malików 146 A”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie w obiektach Zamawiającego: 1) w budynku przy ul. Warszawskiej 44: łączna powierzchnia sprzątania netto wynosząca 6830,51 m², w tym: podłogi w gresie 4331,15 m², podłogi z paneli 2 420,31 m² w tym (699,05 m² wykładziny dywanowe), plus 697 m2 do sprzątania dwa razy w tygodniu oraz powierzchnia okien 877 m² (powierzchnia okien to wartość sumaryczna mierzona od strony zewnętrznej), powierzchnia terenów przyległych do sprzątania i odśnieżania wokół budynku: 2800 m2, 2) w budynku przy ul. Malików 146A: łączna powierzchnia sprzątania netto wynosząca 3320 m², w tym: 2470 m2 do sprzątanie codziennego i 850 m2 do sprzątania raz w tygodniu (1892 m2 gres, 1428 m2 tarket), powierzchnia okien: 522 m² powierzchnia drzwi szklanych do codziennego utrzymania w czystości: 154 m² powierzchnia terenów przyległych do sprzątania i odśnieżania wokół budynku: 2700 m2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 151978-2025
Interne Kennung: OG.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001