See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale stad Hasselt - Raamovereenkomst voor het aankopen, afhalen, leveren en verwerken van hout en aanverwante producten
Beschreibung: Groep Hasselt wenst een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer per perceel af te sluiten voor het aanstellen van 1 leverancier per perceel voor het aankopen, verwerken afhalen of leveren van hout en aanverwante producten.
Interne Kennung: PPP0D1-6367/6413/2025-6367
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03410000 Holz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Schrijnwerkerij
Beschreibung: Dit perceel betreft omvat het aankopen, verwerken, afhalen of leveren van allerhande materialen voor de schrijnwerkerij.
Interne Kennung: 2025-6367_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Tuinhout en meubelplaten
Beschreibung: Dit perceel betreft omvat het aankopen, verwerken, afhalen of leveren van allerhande materialen binnen het segment tuinhout en meubelplaten.
Interne Kennung: 2025-6367_2