See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van drie dubbele cabine bedrijfswagens (Perceel 1, Perceel 2 en Perceel 3), inclusief alle benodigde voorzieningen, documentatie, instructies en aftersales zoals gespecificeerd in het Programma van Eisen (Bijlage 1). Perceel 1 betreft een voertuig met een achterover kippende laadbak, Perceel 2 een voertuig met een vaste gesloten laadbak en Perceel 3 een voertuig uitgerust met een autolaad- en loskraan en een open vaste laadbak. Drie dubbele cabine bedrijfswagens
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bedrijfswagen met een achterover kippende laadbak
Beschreibung: Chassis met dubbele cabine met een achterover kippende open laadbak (minimaal 100 kW) Drie dubbele cabine bedrijfswagens
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Bedrijfswagen met een vaste gesloten laadbak
Beschreibung: Chassis met dubbele cabine met een vaste gesloten laadbak (minimaal vermogen van 100kW)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bedrijfswagen uitgerust met een autolaad- en loskraan en een open vaste laadbak.
Beschreibung: Chassis met dubbele cabine met autolaad- en loskraan en open vaste laadbak (minimaal 100 kW vermogen)
Interne Kennung: 3