318498-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Datensicherheitssoftwarepaket – Kybernetická bezpečnost Technologického centra města Dvůr Králové nad Labem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKybernetická bezpečnost Technologického centra města Dvůr Králové nad Labem
BeschreibungPředmětem plnění Zakázky je dodávka hardware a software, implementace a zpracování dokumentace v rozsahu a za podmínek stanovených Zadávací dokumentací a jejich přílohách. Předmět Zakázky je podrobně vymezen ve Smlouvě (příloha č. 3 Zadávací dokumentace) a v Technickém popisu zakázky (příloha č. 2 Zadávací dokumentace, včetně přílohy č. 2.1 Zadávací dokumentace) a Výkazu výměr (přílohy č. 7 Zadávací dokumentace).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVymezeno zákonem a zadávací dokumentací včetně jejich příloh.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72317000 Datenspeicherung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEZAK-P25V00000007
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung, 48821000 Netzwerkserver, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72222300 Informationstechnologiedienste, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny jsou stanoveny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.