See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Průmyslové a laboratorní plyny 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky jsou dodávky průmyslových a laboratorních plynů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: část E – Kapalný dusík pro Plzeň - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky jsou dodávky průmyslových a laboratorních plynů část E – Kapalný dusík pro Plzeň - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Interne Kennung: část E – Kapalný dusík pro Plzeň - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Los: LOT-0004
Titel: část D – Speciální plyny v lahvích a nádobách - ÚJV Řež, a. s.
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky jsou dodávky průmyslových a laboratorních plynů část část D – Speciální plyny v lahvích a nádobách - ÚJV Řež, a. s.
Interne Kennung: část D – Speciální plyny v lahvích a nádobách - ÚJV Řež, a. s.
Los: LOT-0003
Titel: část C – Standardní plyny v lahvích a nádobách - ÚJV Řež, a. s.,
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky jsou dodávky průmyslových a laboratorních plynů část část C – Standardní plyny v lahvích a nádobách - ÚJV Řež, a. s.,
Interne Kennung: část C – Standardní plyny v lahvích a nádobách - ÚJV Řež, a. s.,
Los: LOT-0001
Titel: část A – Standardní plyny v lahvích a nádobách - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky jsou dodávky průmyslových a laboratorních plynů část A – Standardní plyny v lahvích a nádobách - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Interne Kennung: část A – Standardní plyny v lahvích a nádobách - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Los: LOT-0002
Titel: část B – Speciální plyny v lahvích a nádobách - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky jsou dodávky průmyslových a laboratorních plynů část B – Speciální plyny v lahvích a nádobách - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,
Interne Kennung: část B – Speciální plyny v lahvích a nádobách - Centrum výzkumu Řež s.r.o.,