318591-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Personenkraftwagen – EUROPESE OPENBARE AANBESTEDINGSPROCEDURE INTEGRALE PARTNER VOOR GEMOTORISEERDE ZAKELIJKE MOBILITEIT (VOERTUIGEN) T.B.V. DE GEMEENTE VENLO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EUROPESE OPENBARE AANBESTEDINGSPROCEDURE INTEGRALE PARTNER VOOR GEMOTORISEERDE ZAKELIJKE MOBILITEIT (VOERTUIGEN) T.B.V. DE GEMEENTE VENLO
Beschreibung: De opdrachtgever is op zoek naar een partner die (eventueel samen met een (of meerdere) onderaannemer(s)/samenwerkende partij) ervaring heeft met het adviseren over en het leveren van voertuigen die bij de opdrachtgever in gebruik zijn en/of aanvullend dienen te worden geleverd. Indien gewenst (per nadere opdracht te bepalen) dient deze partner ook service te kunnen verlenen zoals onderhoud etc. Deze partner adviseert en faciliteert verschillende vormen van mobiliteit met gemotoriseerde voertuigen, waarbij per vraagstuk kan worden gekozen voor lease-, koop- of hybride constructies met (en indien gewenst zonder) bijbehorende dienstverlening en ontzorging (dit zal per nadere opdracht nader worden beschreven). Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst zal in elk geval een afname plaatsvinden van circa 8 leaseauto’s. Daarnaast zullen er ook een aantal auto’s worden gekocht. Verder kan de afname betrekking hebben op verschillende constructies, typen en uitvoeringsvarianten, afhankelijk van de behoefte van de aanbestedende dienst. De totale waarde van de overeenkomst bedraagt maximaal € 4.000.000,- (4 miljoen euro) exclusief btw. Dit bedrag geldt als plafondbedrag voor de gehele looptijd van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verlengingen. Opdrachtnemer kan aan de raamovereenkomst geen rechten ontlenen voor zover de daadwerkelijke afname lager is dan dit bedrag.
Interne Kennung: 334799
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 50112200 Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingen