318616-2026 - Ergebnis
Polen – Herz-Kreislauf-Ausrüstung – Dostawa aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w czterech pakietach w ramach inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w czterech pakietach w ramach inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".
BeschreibungDostawa aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w czterech pakietach w ramach inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych."
Vorherige Bekanntmachung141714-2026
Interne Kennung4/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33112100 Echokardiograf
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Platforma do badań diagnostyki kardiologicznej
BeschreibungPlatforma do badań diagnostyki kardiologicznej
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Defibrylator
BeschreibungDefibrylator
Interne KennungPakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Kozetka do echokardiografii
BeschreibungKozetka do echokardiografii
Interne KennungPakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke