See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i prowadzenie zajęć warsztatowych dla uczniów w Laboratorium branżowym OCE.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i prowadzenie zajęć warsztatowych dla uczniów w Laboratorium branżowym OCE. 2. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.09-IP.02-001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: Część nr 1: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży teleinformatycznej; Część nr 2: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży elektroniczno-mechatronicznej Część nr 3: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży spedycyjno-logistycznej Część nr 4: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży ekonomiczno-administracyjnej. Część nr 5: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży ogrodniczej. Część nr 6: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży budowlanej. Część nr 7: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży opieki zdrowotnej. Część nr 8: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży hotelarsko-gastronomiczno-turystycznej Część nr 9: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży handlowej. Część nr 10: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży leśnej. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.352.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 - 4 ustawy p.z.p. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy p.z.p. Zamawiający nie dopuszcza rozliczeń w walucie obcej. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: Przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży teleinformatycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży elektroniczno-mechatronicznej
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży spedycyjno-logistycznej
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży ekonomiczno-administracyjnej
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży ogrodniczej.
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży budowlanej.
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży opieki zdrowotnej.
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży hotelarsko-gastronomiczno-turystycznej
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży handlowej.
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży leśnej.
Interne Kennung: ZP.352.25.2025 część 10