318705-2025 - Wettbewerb
Belgien – Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida) – Raamovereenkomst voor de levering van Pantoprazole 40MG IV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van Pantoprazole 40MG IV
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de aankoop en levering van Pantoprazole 40 mg in intraveneuze (IV) toedieningsvorm. Pantoprazole is een protonpompremmer die wordt ingezet bij de behandeling van aandoeningen zoals maag- en darmzweren, gastro-oesofageale refluxziekte (GERD), en als preventieve maatregel tegen maagbloedingen bij risicopatiënten die langdurig nietsteroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's) gebruiken. Het gebruik van de IV-vorm is noodzakelijk voor situaties waarin orale toediening niet mogelijk of gewenst is, zoals bij patiënten die nuchter moeten blijven of die ernstige slikproblemen ondervinden.
Interne Kennung: AD/CVO/2025/023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AD/CVO/2025/023 - 1
Interne Kennung: 1