318705-2026 - Ergebnis
Polen – Drucker und Plotter – Dostawa i wdrożenie platformy dostępności wraz z tablicami informacyjnymi - Dostawa kompaktowej drukarki UV (DZP.25.32.2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie platformy dostępności wraz z tablicami informacyjnymi - Dostawa kompaktowej drukarki UV (DZP.25.32.2026)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompaktowej drukarki UV 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwany również OPZ). 3. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ, Zamówienie realizowane jest w ramach Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych oraz zwiększeniem liczby osób podejmujących studia medyczne” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99 i Aneksu nr 1 i wkładu własnego
Vorherige Bekanntmachung259556-2026
Interne KennungDZP.25.32.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz.Urz.U.E. nr 16/2026 51621-2026 z dnia 23/01/2026, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 23/01/2026 (https://bip.umlub.pl/zamowieniapubliczne/informacjeoplanach/)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
LosLOT-0003