2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig onderhoud Vastgoedportefeuille gemeente Nijmegen
Beschreibung: De opdracht betreft het bouwkundig en monumentaal onderhoud en beheer aan de gebouwen en bouwkundige elementen van de vastgoedportefeuille van gemeente Nijmegen. in totaliteit betreft de omvang 472 locaties met een totale geraamde opdrachtwaarde van ongeveer € 9 mln. per jaar (excl. btw).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BO - Perceel 1 Ambtelijk en overig vastgoed
Beschreibung: Preventieve en correctieve onderhoudswerkzaamheden en Project-deelopdrachten tot € 50.000 excl. Btw Betreft 127 locaties Gemiddelde geraamde opdrachtwaarde: € 436.000 /jaar
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie
Los: LOT-0002
Titel: BO - Perceel 2 Ambtelijk en overig vastgoed
Beschreibung: Preventieve en correctieve onderhoudswerkzaamheden en Project-deelopdrachten tot € 50.000 excl. Btw Betreft 124 locaties Gemiddelde geraamde opdrachtwaarde: € 1.005.000 /jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BO - Perceel 3 Ambtelijk en overig vastgoed (mini-competitie)
Beschreibung: Bouwkundige project-deelopdrachten vanaf € 50.000 excl. Btw. Betreft 251 locaties Gemiddelde geraamde opdrachtwaarde: € 3.527.000 /jaar
Interne Kennung: 3
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0004
Titel: BO - Perceel 4 Strategisch en monumentaal vastgoed
Beschreibung: Preventieve en correctieve onderhoudswerkzaamheden en Project-deelopdrachten tot € 50.000 excl. Btw Betreft 286 locaties Gemiddelde geraamde opdrachtwaarde: € 1.510.000 /jaar
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212314 Bau von historischen Monumenten oder Gedächtnismalen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0005
Titel: BO - Perceel 5 Strategisch en monumentaal vastgoed (mini-competitie)
Beschreibung: Bouwkundige project-deelopdrachten vanaf € 50.000 excl. Btw. Betreft 286 locaties Gemiddelde geraamde opdrachtwaarde: € 2.631.000 /jaar
Interne Kennung: 5