2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj neveřejných sítí na území statutárního města Ústí nad Labem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vytvoření optických tras pro připojení městských organizací na stávající optickou trasu společnosti Metropolnet, a.s. v Ústí nad Labem. Jedná se o pasivní část optické sítě –navazující aktivní prvky nejsou předmětem plnění této veřejné zakázky.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/29042/2026/AntK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 32562000 Glasfaserkabel, 32562100 Glasfaserkabel für die Informationsübertragung, 32562200 Glasfaserkabel für die Fernübertragung, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 32521000 Fernmeldekabel, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 32562100 Glasfaserkabel für die Informationsübertragung, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 32561000 Glasfaserverbindungen, 32562000 Glasfaserkabel, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 32562200 Glasfaserkabel für die Fernübertragung, 32420000 Netzausrüstung, 32521000 Fernmeldekabel, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32400000 Netzwerke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Veškeré termíny dle zadávací dokumentace a Rámcové dohody, resp. konkrétní Dílčí smlouvy, mohou být po dohodě (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodlouženy v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran dohody nebo smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z této dohody nebo smlouvy. Prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Za takové překážky se považují zejména, nikoliv však výlučně: a) Překážky ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků nebo správců dotčených parcel či budov, ze strany vlastníků (správců) inženýrských sítí, popř. vlastníků dotčených objektů, které objektivně znemožňují nebo podstatně omezují provádění předmětu plnění, a kterým dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. b) Dodavatel je povinen při jednání s těmito subjekty postupovat aktivně a bezodkladně. V případě vzniku prodlevy ze strany těchto subjektů musí být dodavatel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech projednat a zajistit příslušné doklady od těchto subjektů nejpozději v daných termínech, překážky v podobě opatření přijatých orgány veřejné moci za účelem předejití nebo omezení šíření nakažlivé choroby znemožňující nebo podstatně omezující provádění předmětu plnění Termín pro předání plnění může být přiměřeně prodloužen v případě, že dojde ke změně sjednaného rozsahu předmětu plnění postupem v souladu s Rámcovou dohodou a/nebo Dílčí smlouvou, a to o dobu nezbytně nutnou k provedení takové změny. Takové prodloužení bude provedeno pouze formou písemného dodatku k příslušné smlouvě. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z uzavřené smlouvy. Toto prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. V případě nepříznivých klimatických podmínek je možné po písemném souhlasu zadavatele dobu plnění (termín dokončení prací) přerušit na dobu nezbytně nutnou, a to pouze během provádění prací, jejichž kvalita je závislá na klimatických podmínkách. O tomto přerušení bude proveden zápis podepsaný oběma stranami. Přerušení doby plnění se nezapočítává do lhůty předmětu plnění, přičemž doba plnění se o dobu přerušení prodlužuje.