318759-2026 - Wettbewerb
Polen – Programmierung von Softwarepaketen – Usługa zaprojektowania, wykonania oraz wdrożenia serwisu monitorowania niezależnych atomowych źródeł czasu i częstotliwości waz z zautomatyzowaną bazą danych, modułem wizualizacji i analizy wyników oraz dostawa sprzętu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa zaprojektowania, wykonania oraz wdrożenia serwisu monitorowania niezależnych atomowych źródeł czasu i częstotliwości waz z zautomatyzowaną bazą danych, modułem wizualizacji i analizy wyników oraz dostawa sprzętu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia będzie: a) zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz uruchomienie serwisu monitorowania niezależnych atomowych źródeł czasu i częstotliwości waz z zautomatyzowaną bazą danych, modułem wizualizacji i analizy wyników, w dalszej części dokumentu zwanego „serwis e-CzasPL2”, b) dostawa sprzętu specjalistycznego i informatyczno-sieciowego oraz oprogramowania systemowego na potrzeby wdrożenia i uruchomienia serwisu e-CzasPL2, c) świadczenie usług hostingu serwisu e-CzasPL2, d) przeprowadzenie szkoleń użytkowników i administratorów serwisu e-CzasPL2, e) świadczenie usługi dedykowanej asysty technicznej, f) świadczenie usług gwarancji. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w Opisie potrzeb i wymagań.
Interne KennungBDG-WZP.262.5.2026
VerfahrensartWettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 80500000 Ausbildung, 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management, 32260000 Datenübertragungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia będzie: a) zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz uruchomienie serwisu monitorowania niezależnych atomowych źródeł czasu i częstotliwości waz z zautomatyzowaną bazą danych, modułem wizualizacji i analizy wyników, w dalszej części dokumentu zwanego „serwis e-CzasPL2”, b) dostawa sprzętu specjalistycznego i informatyczno-sieciowego oraz oprogramowania systemowego na potrzeby wdrożenia i uruchomienia serwisu e-CzasPL2, c) świadczenie usług hostingu serwisu e-CzasPL2, d) przeprowadzenie szkoleń użytkowników i administratorów serwisu e-CzasPL2, e) świadczenie usługi dedykowanej asysty technicznej, f) świadczenie usług gwarancji. Pozostały zakres zagadnień planowanych do poruszenia w trakcie Dialogu został opisany w Opisie potrzeb i wymagań.