2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisu i konserwacji wewnętrznych i zewnętrznych elementów architektury realizowanych w nieruchomości położonej w Konstancinie – Jeziornie przy ul. Warszawskiej 165 w okresie 01.01.2027-30.06.2029.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i konserwacji wewnętrznych i zewnętrznych elementów architektury realizowanych w okresie od 01.01.2027 do 30.06.2029 w nieruchomości położonej w Konstancinie – Jeziornie przy ul. Warszawskiej 165. Okres trwania umowy – 30 miesięcy. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2026/WNP-0023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji na zasadach określonych w pkt. 8 Części IV SWZ oraz pkt. 1.27 w Części II SWZ. Zamawiający dla rozliczeń zleceń wynikających z prawa opcji stosował będzie zasady określone w pkt. 8.7 Części IV SWZ.