2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wdrożenie rozwiązań AI oraz integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach” w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfryzacja i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach – s.p.z.o.z.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu archiwizacji obrazowej PACS wraz z jego integracją z systemem HIS oraz Platformą Usług Inteligentnych (PUI) wraz z niezbędnymi licencjami w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfryzacja i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach – s.p.z.o.z.”. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ konieczne jest zapewnienie usługi w sposób kompleksowy w celu zachowania ciągłości pracy istniejącej infrastruktury informatycznej w szpitalu. W zakresie przedmiotu zamówienia niezbędne jest wdrożenie i integracja nowych złożonych systemów i modułów z obecnie posiadanym przez Zamawiającego systemem AMMS, co stanowi wieloaspektowy proces. Usługa ta stanowi funkcjonalną całość i jej podział byłby „sztucznym” zabiegiem generującym zagrożenia takie jak: nadmierne koszty wykonania zamówienia (brak osiągnięcia tzw. efektu skali), nadmierne trudności logistyczne i organizacyjne oraz rozliczeniowe i odszkodowawcze (konieczność działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia) mogące poważnie zagrozić prawidłowej realizacji zamówienia lub całkowicie uniemożliwić jej realizację (w przypadku podziału na części według rodzaju zamówienia brak wyłonienia Wykonawcy na którąkolwiek z części przyniesie niepowodzenie całego przedsięwzięcia). Brak podziału zamówienia na części nie narusza zasad konkurencyjności oraz dopuszcza udział wykonawców z małych i średnich przedsiębiorstw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: a) Specyfikację usługi zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1.1 (Formularz cenowy) i załącznik nr 1.2 („Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 150306-2026
Interne Kennung: AZP/P/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie: przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 i dalsze ustawy Pzp, z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Zamówienie jest finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, nabór konkurencyjny nr KPOD.07.03-IP.10-001/25” Przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody” (Do No Significant Harm – DNSH). Oznacza to, że Wykonawca musi zapewnić, że jego realizacja nie będzie miała znaczącego negatywnego wpływu na cele środowiskowe, takie jak ochrona klimatu, gospodarka o obiegu zamkniętym, zapobieganie zanieczyszczeniom oraz ochrona bioróżnorodności oraz, że wszystkie wdrażane rozwiązania zostały zaprojektowane w sposób minimalizujący negatywny wpływ na środowisko naturalne. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane (art. 257 pkt 1 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wdrożenie rozwiązań AI oraz integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: a) Specyfikację usługi zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1.1 (Formularz cenowy) i załącznik nr 1.2 („Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.