318777-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten – REVITALIZACE KOSTELA NAROZENÍ PANNY MARIE V KLATOVECH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelREVITALIZACE KOSTELA NAROZENÍ PANNY MARIE V KLATOVECH
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zejména restaurování západní fasády děkanského kostela, Narození Panny Marie v Klatovech. Plnění zahrnuje 3 objekty: 1. oprava tympanonu a dveří na kůr 2. stavební úpravy západní fasády bez vstupního portálu 3. lešení pro stavební úpravy západní fasády Ostatní práce uvedené v projektové dokumentaci nejsou předmětem plnění. Předmět veřejné zakázky přesně specifikují: - Smlouva o dílo (příloha č.1 Zadávací dokumentace), - projektová dokumentace s názvem „Klatovy - děkanský kostel Narození Panny Marie - stavební úpravy fasád“ zpracovaná společností ATELIER SOUKUP OPL ŠVEHLA s.r.o., IČ 25229869 (příloha č.2 Zadávací dokumentace), - restaurátorský průzkum a záměr, který zpracovali BcA. Filip Zeman a MgA. Petr Janoušek (příloha č.3 Zadávací dokumentace), - rozhodnutí č.j. OSKCR/797/2024/Šill vydané Odborem školství, kultury a cestovního ruchu Městského úřadu Klatovy dne 25.11.2024 a závazné stanovisko č.j. OSKCR/1466/2022/Šill vydané Odborem školství, kultury a cestovního ruchu Městského úřadu Klatovy dne 20.01.2023 (příloha č.4 Zadávací dokumentace).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden, 45443000 Fassadenarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001