318783-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Auslieferung von Schulmahlzeiten – MĚSTO OSTROV – VÝBĚR PROVOZOVATELE ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMĚSTO OSTROV – VÝBĚR PROVOZOVATELE ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění školního stravování pro žáky a zaměstnance školních zařízení ve Městě Ostrov a zajištění provozu jídelen v těchto školních zařízeních dle zadání zadavatele a v rozsahu, kvalitě a standardu stravování dle vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č. 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Služby“). Stravování bude zajištěno formou přípravy obědů v prostorách vývařovny s výdejnou a jídelnou Základní školy Ostrov, Masarykova 1289, příspěvková organizace a jejich následného výdeje strávníkům Základní školy Ostrov, Masarykova 1289, příspěvková organizace a Základní školy Ostrov, příspěvková organizace tamtéž (žáci a zaměstnanci Základní školy Ostrov, příspěvková organizace se stravují v jídelně Základní školy Ostrov, Masarykova 1289, příspěvková organizace) a jejich rozvozu a výdeje do dalších níže specifikovaných školních zařízení. Zadavatel poskytne prostory v objektech Základních škol na základě písemné smlouvy o výpůjčce, která tvoří Přílohu č. 6 ZD. Služby spočívají v zajištění stravování a provozu vývařovny a jídelen a také všech činností spojených s výrobou a výdejem stravy a čištěním a udržováním prostor a zařízení pro její přípravu a výdej, tedy zejména čištění, mytí a dezinfekce veškerého použitého nádobí, nádob pro přepravu stravy, nástrojů a zařízení použitého pro přípravu a výdej a včetně zajištění přepravy a rozvozu do školních zařízení. Služby musí být poskytovány v souladu se všemi příslušnými hygienickými, bezpečnostními a protipožárními předpisy, zejména v souladu s podmínkami stanovenými v zákoně č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů, v souladu s vyhláškou o školním stravování a podle platných hygienických a výživových norem školního stravování, tj. rovněž v souladu se zásadami správné výrobní a hygienické praxe ve stravovacích službách (HACCP). Provozovatel bude v souvislosti s plněním Služeb nakládat s odpady ekologickým způsobem a v souladu s aplikovatelnými právními předpisy. Bližší specifikace předmětu plnění a požadovaných Služeb, jejich rozsah, kvalita a standard je uvedena v Požadavcích na zajištění školního stravování a provozu jídelen ve školních zařízeních ve Městě Ostrov, které tvoří Přílohu č. 2 ZD s v závazném návrhu smlouvy o zajištění školního stravování, který tvoří Přílohu č. 3 ZD. Vývařovna s výdejnou a jídelny v jednotlivých objektech jsou bez vybavení (nádobí, stoly a židle, lednice, konvektomaty a veškeré příslušenství). Příprava jídel bude prováděna na zařízeních, strojích a vybavení dodavatele. Dodavatel dodá veškeré vybavení, tj. velký i malý inventář, vč. stolů, židlí do jídelen a nádobí, a to včetně obnovy a doplňování inventáře. Dodavatel je povinen zajistit veškeré revize a zkoušky elektrických a plynových zařízení, a to po celou dobu trvání smlouvy, v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré náklady na vybavení, provoz a revize jdou k tíži dodavatele.
Interne KennungP26V00000026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55330000 Dienstleistungen von Cafeterias, 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku (§ 100 ZZVZ): Zadavatel si vyhrazuje následující změnu závazku: • Změna ceny za 1 oběd z důvodu inflace. Při výpočtu míry inflace bude postupováno podle indexu spotřebitelských cen (ISC) za předcházející uplynulý kalendářní rok, který zveřejňuje Český statistický úřad (ČSÚ). Ke změně ceny za 1 oběd z důvodu inflace bude možné přikročit nejdříve po roce od uzavření smlouvy, a to za předpokladu, že dojde ke změně ročního indexu cen vyhlášeného ČSÚ o více než ± 3 %. Ke změně ceny může dojít maximálně o výši změny ceny ročního indexu cen vyhlášeného ČSÚ. Tato změna bude řešena písemným dodatkem ke smlouvě. • Navýšení / snížení počtu obědů z důvodu změny počtu žáků/zaměstnanců základní školy. Pokud dojde v průběhu realizace veřejné zakázky k další potřebě změny závazku, bude zadavatel postupovat v souladu s § 222 ZZVZ.