2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług serwisu i bieżącej konserwacji nad wdrożonym w jednostce obsługiwanej przez Zamawiającego systemem KSAT2000.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, skrócił termin składania ofert, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, uzasadnioną koniecznością zapewnienia ciągłości asysty technicznej i konserwacji dla systemu KSAT200i.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i. 2. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz z projektem umowy (Załącznik nr 3 do SWZ). 3. Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że właścicielem kodów źródłowych systemu KSAT2000i jest COIG S.A. i Zamawiający nie przekazuje praw do systemu KSAT2000i. 4. Określenie przedmiotu zamówienia za pomocą nazw i kodów ze Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 72260000-5: usługi w zakresie oprogramowania 72267000-4: usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania 72514300-4: usługi w zakresie konserwacji systemów komputerowych 5. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1-3 ustawy Pzp, zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 6. Opis przedmiotu zamówienia został przygotowany bez przeprowadzenia wstępnych konsultacji rynkowych. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie ze względów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych tworzy nierozerwalną całość. 8. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.