See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Oleśnicy Małej
Beschreibung: Cz. I: Fosforan amonu -P 46%, N 18% – 72 tony w opakowaniach typu big-bag, cz. II: Korn Kali -40% K2O, 12% SO3, 6% MgO– 96 ton w opakowaniach typu big-bag, cz. III: Saletrosan -26% N, 13% S -144 tony w opakowaniach typu big-bag, cz. IV: Saletra amonowa -33,5% N– 120 ton w opakowaniach typu big-bag, cz. V: Mocznik z inhibitorem -46% N- 72 tony w opakowaniach typu big-bag, cz. VI: Polifoska 6 -6% N, 20% P2O5, 30% K2O, 7% SO3 – 48 tony w opakowaniach typu big-bag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fosforan amonu
Beschreibung: Fosforan amonu -P 46%, N 18% – 72 tony w opakowaniach typu big-bag
Interne Kennung: Część I
Menge: 72 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Korn Kali
Beschreibung: Korn Kali -40% K2O, 12% SO3, 6% MgO– 96 ton w opakowaniach typu big-bag
Interne Kennung: Część II
Menge: 96 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Saletrosan
Beschreibung: Saletrosan -26% N, 13% S -144 tony w opakowaniach typu big-bag
Interne Kennung: Część III
Menge: 144 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Saletra amonowa
Beschreibung: Saletra amonowa -33,5% N– 120 ton w opakowaniach typu big-bag
Interne Kennung: Część IV
Menge: 120 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: Mocznik z inhibitorem
Beschreibung: Mocznik z inhibitorem -46% N- 72 tony w opakowaniach typu big-bag
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Polifoska 6
Beschreibung: Polifoska 6 -6% N, 20% P2O5, 30% K2O, 7% SO3 – 48 tony w opakowaniach typu big-bag
Interne Kennung: Część VI
Menge: 48 Tonnen