318820-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten – Renowacja magistrali wodociągowej w ul. Brzeskiej we Włocławku
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renowacja magistrali wodociągowej w ul. Brzeskiej we Włocławku
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlano-montażowych dotyczących renowacji istniejącej magistrali wodociągowej w ul. Brzeskiej (od Pl. Wolności do Pl. Kopernika/ ul. Wyszyńskiego) we Włocławku wraz z odcinkami łączącymi, przyłączami, połączeniami i odgałęzieniami oraz przebudową, wymianą i montażem armatury i węzłów wodociągowych (w tym kształtek, zasuw, hydrantów, skrzynek do zasuw i hydrantów, itp.), a także odbudowę nawierzchni po wykonanych robotach i wszelkimi robotami towarzyszącymi przebudowie przedmiotowej infrastruktury. Kompleksowa realizacja zamówienia obejmuje również wszelkie prace pomocnicze i towarzyszące, które są konieczne do prawidłowego wykonania robót, tj. organizacja i zabezpieczenie placu budowy oraz wszelkie prace przygotowawcze i porządkowe wraz z uporządkowaniem terenu po zakończeniu budowy i opracowaniem dokumentacji powykonawczej po zrealizowaniu robót budowlanych. Łączna długość przewodów wodociągowych przewidzianych do modernizacji wynosi około 0,64 km. Przewody i zasuwy wytypowane do modernizacji i wymiany zlokalizowane są głównie w pasach drogowych. Ze względu na gęstość zabudowy i natężenie ruchu w obrębie lokalizacji inwestycji, większość prac modernizacyjnych planowana jest do wykonania metodami bezwykopowymi wraz z koniecznymi punkowymi wykopami montażowymi celem wykonania węzłów zasuw, hydrantów, połączenia i przełączenia przewodów/ przyłączy, itp. Powyższe zamówienie będzie realizowane w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 – Prawo budowlane, jako zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym Programem Funkcjonalno-Użytkowym (PFU).
Interne Kennung: 281.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 1320, z późn. zm), w trybie przetargu nieograniczonego – art. 132 i nast. Ustawy PZP w zw. z art. 5 ust. 1 pkt. 1 oraz art. 376 ust. 1 pkt 1) i art. 378 ust. 1 Ustawy PZP, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania wybranemu Wykonawcy zamówień o których mowa art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.Ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego o wartości nie większej niż 10 % zamówienia podstawowego.