2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytová výstavba v lokalitě Kamenný vrch II, výběr zhotovitele
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby s názvem „Kamenný vrch II“ (dále jako „Stavba“) podle projektové dokumentace pro provádění stavby, která tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace (dále jako „PDPS“) a v souladu s pravomocným stavebním povolením pro soubor staveb „Bytová výstavba Kamenný vrch II, 1. etapa, část I“ a s pravomocným stavebním povolením pro soubor staveb „Bytová výstavba Kamenný vrch II, 1. etapa, část II“. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou rovněž související nezbytné stavební a inženýrské činnosti. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále i zohlednění geologických a environmentálních podmínek v místě Stavby, tj. informací a doporučení vyplývajících z vyjádření České geologické služby k problematice možného výskytu azbestových vláken v podložních horninách a dalších technických podkladů, které společně tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace; zhotovitel je mj. v rámci plnění veřejné zakázky povinen být připraven přijmout přiměřená opatření ke snížení prašnosti a ochraně zdraví (zejm. zamezení víření prachu, zvlhčování/kropení, vhodné OOPP a bezpečné nakládání s případně vytěženým materiálem) a zajistit monitoring kvality ovzduší v okolí nejbližších bytových domů (zejm. ul. Koniklecová a Plachty) v rozsahu stanoveném projektovými dokumentacemi, podmínkami pravomocných stavebních povolení a dalšími technickými podklady, které tvoří přílohy zadávací dokumentace. Zadavatel předpokládá, že předmět veřejné zakázky v rozsahu stavebního objektu A1 včetně související infrastruktury bude spolufinancován ze Státního fondu podpory investic (SFPI) v rámci výzvy „Dostupné nájemní bydlení“. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Bytová výstavba v lokalitě Kamenný vrch II, výběr zhotovitele
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45211341 Bau von Wohnungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Bytová výstavba v lokalitě Kamenný vrch II, výběr zhotovitele - I. část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel statutární město Brno si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku podle odst. VIII.16 návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Uplatněním této výhrady dojde k úpravě v rozdělení částí díla mezi jednotlivé objednatele.