2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování poradenských služeb při aplikaci metodických dokumentů ČAS – Olomoucký kraj
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování poradenských služeb při aplikaci metodických dokumentů ČAS pro veřejného zadavatele Olomoucký kraj, IČO: 60609460, se sídlem Jeremenkova 1191/40a, 779 00 Olomouc, při realizaci níže uvedených investičních projektů: - „Domov pro seniory Jesenec – výstavba nové budovy“ Novostavba domova pro seniory dle požadavků NPO. Novostavba domova pro seniory pro 70 klientů dle standardů NPO. Poskytované služby: ubytování, stravování, hygiena, terapie, aktivizace, zdravotní a ošetřovatelská péče. Komplex tří výškově odstupňovaných budov propojených do jednoho celku, s podzemním parkováním, osazený do svažitého terénu v okrajové části obce Jesenec. V současné době je zpracována architektonická studie. Zahájení výběrového řízení na zpracovatele projektové dokumentace v 10/2025, zpracování projektové dokumentace v období 2026–2028. Předpoklad realizace 2028–2030. Metodiky ČAS zatím nebyly použity. - „Domov pro seniory Javorník – Novostavba Kobylá nad Vidnavkou“ Novostavba domova pro seniory včetně výstavby sytému FVE, objektu trafostanice a ČOV. Novostavba lůžkové části domova pro seniory s napojením na 2 stávající budovu určenou k rekonstrukci. Třípodlažní objekty ve středu obce, 77 lůžek ve dvou pavilonech s odpovídajícím zázemím. Určeno pro seniory s omezenou soběstačností z důvodu věku či zdravotního stavu v okrese Jeseník. Zpracována kompletní projektová dokumentace, možno zahájit výběrové řízení na zhotovitele stavby. Výběrové řízení na realizaci akce 09-12/2025, realizace 30 měsíců, předpoklad 03/2026–09/2028. Metodiky ČAS zatím nebyly použity. - „SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského Olomouc – novostavba Gorazdovo náměstí“ Novostavba školy pro žáky s mentálním a kombinovaným postižením. Kapacita 150 žáků a 50 zaměstnanců. Budova s max. 5 podlažími, 20 učeben (12 žáků na třídu), 3 odborné učebny (AJ, ICT, HV), 2 dílny, cvičná kuchyňka. Umístění: Gorazdovo náměstí, Olomouc. Financování z IROP 2021+ (95. výzva). Zpracovává se studie na umístění a dispoziční uspořádání v souladu s požadavky územního plánu. Zpracování studie do 31. 7. 2025, výběrové řízení na zpracovatele projektové dokumentace od 10/2025, zpracování projektové dokumentace 2026–2027. Realizace 24–30 měsíců, předpoklad 2028–2030. Metodiky ČAS zatím nebyly použity.
Interne Kennung: Poskytování poradenských služeb při aplikaci metodických dokumentů ČAS – Olomoucký kraj
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001