See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi pozyskiwania zasobów pracowniczych w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest usługa procesu rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych w zakresie obsługi zadań: Realizacja procesu Obsługa klientów w kanałach zdalnych Contact Center, Realizacja zadań Ambasadora Jakości, Realizacja procesu Wsparcia Sprzedaży, Realizacja procesu Obsługi Pomiarów i Rozliczeń, Realizacja procesu Obsługi Skarbu i Zarządzania Ryzykiem Kredytowym.
Vorherige Bekanntmachung: 600329-2025
Interne Kennung: POST/OBR/OBR/DZZ/00043/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001