2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging, inspectie en maatregelen riolering 2026-2030
Beschreibung: Reiniging, inspectie en maatregelen riolering 2026-2030, zie de leidraad. De totale raming van de opdracht voor beide percelen wordt gesteld op € 5.000.000, - (excl. BTW) over een looptijd van vier jaar.
Interne Kennung: Z.549626 (De Wolden) en Z. 547345 (Hoogeveen)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Renovatie en reparatie
Beschreibung: Zie de leidraad De totale raming van de opdracht voor beide percelen wordt gesteld op € 5.000.000, - (excl. BTW) over een looptijd van vier jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kan de overeenkomst door de Opdrachtgever tweemaal voor een periode van één (1) jaar worden verlengd. Minimaal drie maanden voor het einde van de overeenkomst spreekt de Opdrachtgever zich uit over een eventuele verlenging.
Los: LOT-0002
Titel: Reiniging en inspectie
Beschreibung: Zie de leidraad
Interne Kennung: 2
318945-2026 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor riool – Reiniging, inspectie en maatregelen riolering 2026-2030
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Renovatie en reparatie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Reiniging en inspectie
Beschrijving: Zie de leidraad
Interne identificatiecode: 2