318946-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – „Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu i opieki (w czasie dowozu) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Łomianki do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych lub innych placówek oświatowych wymienionych w art. 2 ust 7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz.U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. zm. ). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje transport i opiekę z miejsca zamieszkania uczniów do przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i innych placówek oświatowych oraz powrót z ww. placówek do miejsca zamieszkania uczniów. 3. Usługą planuje się objąć 33 uczniów niepełnosprawnych, w tym: 11 uczniów uczęszczających do szkół w Warszawie (w tym 1 uczeń na wózku inwalidzkim), 16 uczniów uczęszczających do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lesznie (w tym 1 uczeń na wózku inwalidzkim), 1 ucznia uczęszczającego do szkoły w Nowym Dworze Mazowieckim, 4 uczniów do szkoły w Laskach, 1 ucznia do szkoły w Ożarowie Mazowieckim. 4. W trakcie realizacji zamówienia może ulec zmianie liczba uczniów o +/- 6 osób (w tym 2 osoby na wózkach inwalidzkich) oraz liczba i adresy placówek, do których będą uczniowie dowożeni, co nie skutkuje zmianą wynagrodzenia za wykonywaną usługę. Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia liczby dowożonych dzieci o więcej niż 6 bez zmiany wynagrodzenia pod warunkiem, że nie będzie konieczności zwiększenia liczby aut przez Wykonawcę. 5. Dopuszczalna jest zmiana wykazu dowożonych uczniów w zakresie danych uczniów oraz placówek, do których będą dowożeni z zastrzeżeniem, że placówka nie będzie oddalona od miejsca zamieszkania ucznia o więcej niż 45 km liczonych najkrótszą drogą z miejsca zamieszkania ucznia do placówki edukacyjnej. Przedmiotowe zmiany nie będą wymagały zmiany umowy. 6. Dowóz i opieka uczniów do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych lub innych placówek oświatowych odbywać się będzie we wszystkie dni nauki szkolnej wg kalendarza szkolnego na rok szkolny 2026/2027, w okresie od 2 września 2026 r. do 24 czerwca 2027 r. 7. Szacunkowa liczba dni na podstawie kalendarza szkolnego, w które uczniowie będą dowożeni wynosi 186 dni, w tym 79 dni w roku 2026 oraz 107 dni w roku 2027.
Interne KennungRZP.271.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027