2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ DONÍN, HRÁDEK NAD NISOU – DODÁVKA VYBAVENÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku, AV techniky (včetně počítačů a související techniky) a konektivity v rámci rekonstrukce základní školy ZŠ DONÍN, HRÁDEK NAD NISOU. Veřejná zakázka je dle druhu dodávek v souladu s § 18 a § 35 ZZVZ členěna na 3. části: Část 1: Dodávka nábytku Část 2: Dodávka AV techniky Část 3: Konektivita Pro každou část veřejné zakázky se podává samostatná nabídka – na profilu zadavatele je pro každou část vytvořena samostatná zakázka.
Interne Kennung: OŘ/2026/601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48820000 Server, 72700000 Computernetze, 51000000 Installation (außer Software), 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Dodávka nábytku
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka školního nábytku a dalšího souvisejícího interiérového vybavení do kmenových učeben a odborných učeben PC1, PC2 a robotiky. Tato 1. část zakázka je na profilu zadavatele zveřejněna pod Systémovým číslem P26V00003009 - zde dodavatelé podávají nabídky pouze pro 1. část veřejné zakázky.
Interne Kennung: OŘ/2026_601_Část 1: Dodávka nábytku
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 51000000 Installation (außer Software)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. 10.1.1. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K DOBĚ DODÁNÍ Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu realizace zakázky z důvodu vyšší moci (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce) nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran a které přechodně znemožní jedné ze smluvních stran naplnění smluvních podmínek. 10.1.2. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K PŘEDMĚTU PLNĚNÍ Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku co do předmětu plnění tak, že pokud by se v průběhu trvání smlouvy přestaly vyrábět dílčí komponenty kupní smlouvou původně zasmluvněného předmětu plnění anebo se úplně přestal vyrábět původně zasmluvněný předmět plnění, je prodávající (vybraný dodavatel) v takovém případě oprávněn s písemným souhlasem zadavatele dodat komponenty / zařízení jiné, avšak stejné nebo vyšší kvality, odpovídající zadavatelem požadovaným minimálním technickým parametrům a technické specifikaci prodávajícího (vybraného dodavatele) zároveň za stejnou (původní) kupní cenu.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Konektivita
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je dodávka komponentů pro vybudování strukturované datové sítě v objektech školy. Tato 3. část zakázka je na profilu zadavatele zveřejněna pod Systémovým číslem P26V00003011 - zde dodavatelé podávají nabídky pouze pro 3. část veřejné zakázky.
Interne Kennung: OŘ/2026_601_Část 3 - Konektivita
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32400000 Netzwerke, 72700000 Computernetze, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51000000 Installation (außer Software)
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Dodávka AV techniky
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka AV techniky, počítačů a související techniky do kmenových učeben a odborných učeben PC1, PC2 a robotiky. Tato 2. část zakázka je na profilu zadavatele zveřejněna pod Systémovým číslem P26V00003010 - zde dodavatelé podávají nabídky pouze pro 2. část veřejné zakázky.
Interne Kennung: OŘ/2026_601_Část 2: Dodávka AV techniky
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 51000000 Installation (außer Software), 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör