2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części umundurowania: Zadanie nr 1 – Oznaki korpusów osobowych; Zadanie nr 2 – Proporczyki metalowe, oznaki szkolne; Zadanie nr 3 – Proporczyki haftowane, oznaki rozpoznawcze, naramienniki, orzełki; Zadanie nr 4 – Oznaki identyfikacyjne, oznaki stopnia do furażerki galowej SP; Zadanie nr 5 – Taśma otokowa do czapki garnizonowej;
Vorherige Bekanntmachung: 22000-2026
Interne Kennung: MUND/294/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, dlatego jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert, na podstawie art. 138 ust. 2 p. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39561132 Abzeichen aus Spinnstoffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Oznaki korpusów osobowych
Beschreibung: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Oznaki korpusów osobowych
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie opcji - 50% zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Proporczyki metalowe, oznaki szkolne;
Beschreibung: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Proporczyki metalowe, oznaki szkolne;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Proporczyki haftowane, oznaki rozpoznawcze, naramienniki, orzełki;
Beschreibung: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Proporczyki haftowane, oznaki rozpoznawcze, naramienniki, orzełki;
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Oznaki identyfikacyjne, oznaki stopnia do furażerki galowej SP;
Beschreibung: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Oznaki identyfikacyjne, oznaki stopnia do furażerki galowej SP;
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Taśma otokowa do czapki garnizonowej;
Beschreibung: DOSTAWA ELEMENTÓW UMUNDUROWANIA - Taśma otokowa do czapki garnizonowej;
Interne Kennung: 5