2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling ontwerpbureau masterplan ouderenzorg
Beschreibung: De opdracht betreft de aanstelling van één multidisciplinair ontwerpteam voor de uitvoering van twee afzonderlijke, maar inhoudelijk samenhangende deelprojecten, die in afzonderlijke percelen worden geplaatst. De aanbestedende overheid organiseert deze opdracht als één plaatsingsprocedure met meerdere percelen, overeenkomstig artikel 58 van de Wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten.
Interne Kennung: AZT-2026-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Uitbreiding WZC Sint-Alexius
Beschreibung: Uitbreiding van het bestaande woonzorgcentrum Sint-Alexius met 40 bijkomende bedden, gelegen Alexianenweg 27, 3300 Tienen. Dit perceel is zeker in uitvoering en maakt integraal deel uit van het investerings- en beleidsprogramma van de aanbestedende overheid.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Vervangingsnieuwbouw WZC Huize Nazareth
Beschreibung: Afbraak van het bestaande woonzorgcentrum met 160 bedden en realisatie van een vervangingsnieuwbouw met 120 bedden, gelegen Goetsenhovenplein 22, 3300 Tienen. De uitvoering van dit perceel is beleidsmatig en budgettair nog niet definitief beslist op het ogenblik van publicatie van deze selectieleidraad.
Interne Kennung: 2