319068-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – „Zakup bezemisyjnego taboru autobusowego na potrzeby czystego transportu na terenie MOF Busko-Zdrój” – II powt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup bezemisyjnego taboru autobusowego na potrzeby czystego transportu na terenie MOF Busko-Zdrój” – II powt.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów zeroemisyjnych, przeznaczonych do komunikacji miejskiej, gminnej i międzymiastowej. Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia oczekuje dostawy 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów o napędzie elektrycznym o długości 8,0 m. ±12%. Oferowane pojazdy zostaną dostarczone z przeznaczeniem dla: 1) Gminy Busko-Zdrój – 3 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. 2) Gminy Stopnica - 2 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungRSID.271.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów zeroemisyjnych, przeznaczonych do komunikacji miejskiej, gminnej i międzymiastowej. Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia oczekuje dostawy 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów o napędzie elektrycznym o długości 8,0 m. ±12%. Oferowane pojazdy zostaną dostarczone z przeznaczeniem dla: 1) Gminy Busko-Zdrój – 3 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. 2) Gminy Stopnica - 2 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.