319075-2026 - Ergebnis
Niederlande – Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze – Raamovereenkomst speeltoestellen en valondergronden (heraanbesteding)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst speeltoestellen en valondergronden (heraanbesteding)
BeschreibungWij willen met vier leveranciers van speeltoestellen een overeenkomst afsluiten voor het realiseren van veilige speelplekken in de vier gemeentes. Er zijn ongeveer 345 speel- en/of sportplekken met ongeveer 1420 speeltoestellen verspreid over de gemeentes Bergen (NH), Uitgeest, Castricum en Heiloo. 500.000
Interne KennungZ25 230831
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met vier leveranciers op het gebied van het leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden. Op basis van onze raming gaan we uit van maximaal EUR 500.000,-- per jaar.
Interne Kennung1
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Optionen
Beschreibung der OptionenHet doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met vier leveranciers op het gebied van het leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden.