319077-2025 - Ergebnis
Tschechien – Server – RUK – ÚVT – Dodávka serverů s GPU pro AI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRUK – ÚVT – Dodávka serverů s GPU pro AI
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění dodávky dvou kusů serverů s GPU.
Interne Kennung9933
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensTéto veřejné zakázky se mohou účastnit pouze ti zájemci, kteří podali žádost o účast v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávacích podmínkách DNS a byli do tohoto DNS zařazeni. Dodavatelé, kteří nebyli zařazeni do DNS, se nemohou této veřejné zakázky účastnit a podat nabídku. Tito dodavatelé však mohou podáním žádosti o účast podle § 140 ZZVZ o zařazení požádat, a to kdykoliv po celou dobu trvání DNS.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001