31910-2025 - Ergebnis
Tschechien – Internetseitenbetreiberdienste – Zajištění správy a provozu webových stránek NPÚ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění správy a provozu webových stránek NPÚ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb: související s pravidelnou správou a provozem webové prezentace Objednatele prostřednictvím otevřeného redakčního systému Pimcore, na němž je doposud provozována webová prezentace (seznam domén, na němž je umístěna webová prezentace Objednatele, je uvedena v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy), a dále v rozvoji aplikace webové prezentace na základě požadavku zadavatele.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKLVZ/NPU-310/48/2024
Optionen
Beschreibung der Optioneninflační doložka dle čl. 4.12 závazného návrhu smlouvy