319102-2026 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine Haftpflichtversicherungen – Kompleksowe ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz negatywnych skutków w środowisku dla: MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach przy ul. Lokalnej 11 z możliwością składania ofert częściowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz negatywnych skutków w środowisku dla: MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach przy ul. Lokalnej 11 z możliwością składania ofert częściowych
BeschreibungPrzedmiot Zamówienia: A. I część zamówienia: I. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk II. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk III. Ubezpieczenie sprzętu, maszyn i urządzeń budowlanych IV. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia B. II część zamówienia: V. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody w środowisku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia – dotyczy I i II części zamówienia. Umowa w sprawie zamówienia publicznego – umowa ubezpieczenia zostanie zawarta i będzie realizowana przy udziale i za pośrednictwem brokera ubezpieczeniowego: FINCON Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (43-100) przy ul. Andersa 21A NIP: 6462603902; REGON: 278077702; KRS: 0000168528, posiadającej zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności brokerskiej nr 1270/03 z dnia 12 listopada 2003 roku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUbezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk II. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk III. Ubezpieczenie sprzętu, maszyn i urządzeń budowlanych IV. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
BeschreibungA. I część zamówienia: I. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk II. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk III. Ubezpieczenie sprzętu, maszyn i urządzeń budowlanych IV. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Zgodnie ze szczegółami stanowiącymi załącznik do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w niniejszym punkcie do 20 % wartości zamówienia podstawowego w przypadku zwiększenia wartości mienia stanowiącego przedmiot ubezpieczenia wskutek zakupu, modernizacji, inwestycji w Spółce. [
LosLOT-0002
TitelUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody w środowisku
BeschreibungUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody w środowisku - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w niniejszym punkcie do 20 % wartości zamówienia podstawowego w przypadku zwiększenia wartości mienia stanowiącego przedmiot ubezpieczenia wskutek zakupu, modernizacji, inwestycji w Spółce.