See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 90/PN/2026- Dostawa zestawów scyntygraficznych oraz radiofarmaceutyków (import docelowy) dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów scyntygraficznych oraz radiofarmaceutyków (im-port docelowy) dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach granicznych okre-ślonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 3 do SWZ. Niespeł-nienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 3 do SWZ spowoduje odrzuce-nie oferty. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze Pakiety wskazane w załączniku nr 3 do SWZ, tj. Pakiet 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość Pakietów. 4. Dostawy asortymentu realizowane będą na podstawie zamówień częściowych. Maksymalny termin dostawy wynosi 21 dni roboczych (pakiet 5) od dnia złożenia zamówienia, 14 dni roboczych (pakiety 1, 2, 3, 6 i 7) od dnia złożenia zamówienia, 20 dni roboczych (pakiet 4) od dnia złożenia zamówienia. Zamawiany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Zakładu Medycyny Nuklearnej UCK przy ul. Dębinki 7 w Gdańsku, a w przypadku pakietu nr 5 do Apteki Szpitalnej UCK, ul. Smoluchowskiego 17.
Interne Kennung: 90/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów scyntygraficznych oraz radiofarmaceutyków (import docelowy) dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach granicznych określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 90/PN/2026 - pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: 90/PN/2026 - pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: 90/PN/2026 - pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: 90/PN/2026 - pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: 90/PN/2026 - pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: 90/PN/2026 - pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: 90/PN/2026 - pakiet 7