See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Těžby a související lesnické práce na LHC Městské lesy Plzeň 2023 - 2024
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle § 131 a násl. zákona s více dodavateli (min. dva pro každou část veřejné zakázky) za účelem poskytování služeb, jež spočívají v těžbách a ostatních lesnických činnostech (přiblížení, zalesňování, ožin, nakládání s klestem, výroba oplocenek). Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na aktuální potřebě zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně. Na základě uzavřené rámcové dohody budou zadávány veřejné zakázky postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Všechny podmínky plnění veřejných zakázek na jednotlivé části jsou obsaženy v rámcové dohodě. Zakázka je členěna na části. Části zakázky, pro které je uzavřena rámcová dohoda, jsou podrobně specifikovány v technologických listech, které jsou přílohou č. 1 zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 511363-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: 9. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vyvážení (vyvážecí souprava) na OM, manipulace na P (OM) nad 30 m3/ha
Beschreibung: Části zakázky, pro které bude uzavřena rámcová dohoda, jsou podrobně specifikovány v technologických listech, které jsou přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 009
Haupteinstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
Los: LOT-0012
Titel: 10. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vlečení (UPKT, SLKT) na OM, manipulace na OM do 30 m3/ha
Interne Kennung: 010
Los: LOT-0007
Titel: 5. část – Oplocenky - stavba dřevěných oplocenek
Interne Kennung: 005
Los: LOT-0008
Titel: 6. část – Ochrana kultur proti buřeni - 1. ožin
Interne Kennung: 006
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Los: LOT-0009
Titel: 7. část – Ochrana kultur proti buřeni - 2. ožin + 3. ožin
Interne Kennung: 007
Los: LOT-0010
Titel: 8. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vyvážení (vyvážecí souprava) na OM, manipulace na P (OM) do 30 m3/ha
Interne Kennung: 008
Los: LOT-0019
Titel: 2. část – Zalesňování - štěrbinová sadba do nepřipravené půdy
Interne Kennung: 002
Haupteinstufung (cpv): 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0006
Titel: 4. část – Oplocenky - stavba z pletiva
Interne Kennung: 004
Los: LOT-0013
Titel: 11. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vlečení (UPKT, SLKT) na OM, manipulace na OM nad 30 m3/ha
Interne Kennung: 011
Los: LOT-0014
Titel: 12. část – Mýtní těžba dřeva harvestorovou technologií
Interne Kennung: 012
Los: LOT-0015
Titel: 13. část – Mýtní i předmýtní těžba harvestorovou technologií včetně odkorňování
Interne Kennung: 013
Los: LOT-0016
Titel: 14. část – Těžba dřeva předmýtní úmyslná harvestorovou technologií do průměrné hmotnatosti 0,30 m3 (probírky)
Interne Kennung: 014
Los: LOT-0017
Titel: 15. část – Drcení klestu a těžebních zbytků s ponecháním na lokalitě P
Interne Kennung: 015
Los: LOT-0018
Titel: 1. část – Zalesňování - jamková sadba do připravené i nepřipravené půdy
Interne Kennung: 001