2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering brandstoffen voor de gemeente Amstelveen
Beschreibung: Om de gemeentelijke dienstverlening uit te voeren, maakt de gemeente gebruik van diverse soorten voertuigen en materieel, zoals inzamelvoertuigen en tractoren. Voor de inzet van deze voertuigen en het materieel is onder andere brandstof noodzakelijk. De levering van deze brandstof vormt het onderwerp van de af te sluiten raamovereenkomst. Zie hoofdstuk 2.2 van de offerteaanvraag voor de volledige omvang van de opdracht.
Interne Kennung: I&A_2025_0082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering van brandstoffen, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving selecteert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding kent geen perceelindeling. De aanbestedende dienst is van mening dat er sprake is van zodanige samenhang van de diensten, leveringen en werkzaamheden dat het indelen in percelen tot een inefficiënte en complexe dienstverlening leidt. Daarbij creëert deze samenhang geen onnodige beperkingen voor de markt en behoudt het MKB toegang tot deelname aan de aanbestedingsprocedure. Het opsplitsen van de opdracht in meerdere percelen zou tot kostenverhoging kunnen leiden en tot een onnodig grote belasting voor de aanbestedende dienst en inschrijver.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09132000 Benzin
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag voor nadere toelichting wat betreft opties