319170-2026 - Ergebnis
Polen – Laborzentrifugen und Zubehör – Dostawa wirówek laboratoryjnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wirówek laboratoryjnych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wirówek laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1: Zestaw wirówek (przepływowa, wirówka do dużych objętości, nablatowa z kompletem rotorów), poz. 111 Część 2: Wirówka szybkoobrotowa procesowa z rotorami, poz. 121 Część 3: Wirówka 1,5kg, poz. 136 Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Vorherige Bekanntmachung160682-2026
Interne Kennung88/D/KPO/SM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść 1: Zestaw wirówek (przepływowa, wirówka do dużych objętości, nablatowa z kompletem rotorów), poz. 111
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu wirówek (przepływowa, wirówka do dużych objętości, nablatowa z kompletem rotorów), poz. 111 Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 1: Zestaw wirówek (przepływowa, wirówka do dużych objętości, nablatowa z kompletem rotorów), poz. 111 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 1: Zestaw wirówek (przepływowa, wirówka do dużych objętości, nablatowa z kompletem rotorów), poz. 111 Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung88/D/KPO/SM - Część 1: Zestaw wirówek (przepływowa, wirówka do dużych objętości, nablatowa z kompletem rotorów), poz. 111
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
LosLOT-0004
TitelCzęść 2: Wirówka szybkoobrotowa procesowa z rotorami, poz. 121
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wirówek laboratoryjnych - Część 2: Wirówka szybkoobrotowa procesowa z rotorami, poz. 121 Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 2: Wirówka szybkoobrotowa procesowa z rotorami, poz. 121; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 2: Wirówka szybkoobrotowa procesowa z rotorami, poz. 121. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung88/D/KPO/SM - Część 2: Wirówka szybkoobrotowa procesowa z rotorami, poz. 121
LosLOT-0005
TitelCzęść 3: Wirówka 1,5kg, poz. 136
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wirówek laboratoryjnych - Część 3: Wirówka 1,5kg, poz. 136 Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 3: Wirówka 1,5kg, poz. 136; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 3: Wirówka 1,5kg, poz. 136. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung88/D/KPO/SM - Część 3: Wirówka 1,5kg, poz. 136