2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa tuszy, tonerów oraz innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa tuszy, tonerów oraz innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego. W ramach zamówienia, postępowanie zostało podzielone na 2 części: CZĘŚĆ I – Materiały eksploatacyjne – tonery, pojemniki, taśmy barwiące do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych określa Formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ. CZĘŚĆ II – Materiały eksploatacyjne – tusze i pojemniki do ploterów określa Formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiały eksploatacyjne – tonery, pojemniki, taśmy barwiące do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: Materiały eksploatacyjne – tonery, pojemniki, taśmy barwiące do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych określa Formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Informacja o opcjach: 1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 8 do SWZ. 3) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie (załącznik nr 1 do umowy) oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 150 % zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. 4) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 5) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości Towaru będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadkach konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na Towar będący przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym na piśmie z co najmniej 2 - tygodniowym wyprzedzeniem. 6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 7) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Materiały eksploatacyjne – tusze i pojemniki do ploterów
Beschreibung: Materiały eksploatacyjne – tusze i pojemniki do ploterów określa Formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.2 do SWZ.