See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Gdańsku – mrożonki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów żywnościowych – mrożonek do Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku. Zamówienie będzie realizowane po cenach jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1 – formularzu asortymentowo-cenowym Wykonawcy, wg zamówień składanych sukcesywnie przez Zamawiającego, na realizację zamówienia w danej części. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: ZSP6/371/2026/PSz
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zaproszenie do negocjacji prowadzonych w trybie zamówienia z wolnej ręki w postępowaniu o udzielenia zamówienia publicznego na podstawie Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Gdańsku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów żywnościowych – świeżych owoców i warzyw do Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku. Zamówienie będzie realizowane po cenach jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1 – formularzu asortymentowo-cenowym Wykonawcy, wg zamówień składanych sukcesywnie przez Zamawiającego, na realizację zamówienia w danej części. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: ZSP6/2027/2025/PSz
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający w ramach zamówienia podstawowego będzie składał zamówienie według faktycznych potrzeb, co oznacza, że podane ilości poszczególnych produktów mogą ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu. Oznacza to, że ilości produktów podane w formularzu asortymentowo – cenowym nie stanowią ostatecznego rozmiaru zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego produktu między poszczególnymi pozycjami w Formularzu asortymentowo – cenowym do wysokości łącznej wartości brutto wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zobowiązuje się do zakupu 60 % wartości przedmiotu zamówienia każdej z części. Pozostałe 40% wartości zamówienia Zamawiający zrealizuje zgodnie z zapotrzebowaniem. Prawo opcji obejmuje możliwość zwiększenia ilości produktów podanych w Formularzu asortymentowo – cenowym, każdej z części zamówienia podstawowego w ramach i na warunkach umowy. Zakres prawa opcji w tym przypadku nie może przekroczyć 20% wartości brutto pierwotnej umowy. Ceny jednostkowe dla zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji będą takie same, jak ceny jednostkowe określone dla zamówienia podstawowego.