319285-2026 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w 2026 roku Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie do świadczenia usług związanych z przewozem regularnym osób w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie zgodnie z ustalonym z Zamawiającym rozkładem jazdy. Realizacja zamówienia obejmuje wykonanie wskazanych wyżej usług na trzech liniach komunikacyjnych.
Interne KennungZZP.271.1.3.2026.PR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001