2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/20/26 Zakup komponentów systemu do pomiaru wymiarów in-line oraz at-line.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup komponentów systemu do pomiaru wymiarów in-line oraz at-line. Zakup finansowany jest w ramach projektu FENG.02.04-IP.04-0007/24 pn. NSMET – Narodowa Sieć Metrologii Współrzędnościowej – rozszerzenie możliwości w zakresie pomiarów ultraprecyzyjnych i in-process metrology
Interne Kennung: AD/ZP/20/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: AD/ZP/20/26 Przedmiotem zamówienia jest zakup komponentów systemu do pomiaru wymiarów in-line oraz at-line.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup komponentów systemu do pomiaru wymiarów in-line oraz at-line.