31937-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Projektüberwachung, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten – VD Harcov, zajištění bezpečnosti za povodní - zajištění technickobezpečnostního dohledu (TBD) a injektážního dozoru (INJ) po dobu stavby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVD Harcov, zajištění bezpečnosti za povodní - zajištění technickobezpečnostního dohledu (TBD) a injektážního dozoru (INJ) po dobu stavby
BeschreibungZajištění technickobezpečnostního dohledu (TBD) a injektážního dozoru (INJ) po dobu realizace stavby „VD Harcov, zajištění bezpečnosti za povodní“.
Interne Kennung219160018
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421100 Projektüberwachung, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001