2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych –system nr II dostawa interferometru
Beschreibung: Interferometr do pomiaru grubości uszczelki (szczeliny) w komorze diamentowej. Urządzenie służy do bezkontaktowego, interferometrycznego pomiaru grubości szczeliny/uszczelki w komorze diamentowej. System składa się z głowicy czujnika oraz kontrolera połączonych światłowodem. Pomiar realizowany jest z wysoką rozdzielczością i małą plamką pomiarową, co umożliwia kontrolę grubości w obszarze roboczym DAC. Zintegrowane oprogramowanie kontrolera pozwala na bieżącą analizę grubości uszczelki oraz integrację z systemami automatyki/akwizycji danych.
Vorherige Bekanntmachung: 200966-2026
Interne Kennung: DZB.260.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001