See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy okresowe i naprawy urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie – powtórka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wykonaniu przeglądów okresowych i napraw urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie w dwóch lokalizacjach ul. Niepodległości 44 oraz al. Wojska Polskiego 30.
Interne Kennung: DZP-382-12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wykonaniu przeglądów okresowych i napraw urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie w dwóch lokalizacjach ul. Niepodległości 44 oraz al. Wojska Polskiego 30. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 – do SWZ oraz postanowienia zawarte w projekcie umowy, opisie przedmiotu zamówienia oraz harmonogram przeglądów stanowiących odpowiednio załączniki 4, 4a, 4b do SWZ
Interne Kennung: część 1 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Interne Kennung: część 3 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Interne Kennung: część 5 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Interne Kennung: część 6 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Interne Kennung: część 7 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Interne Kennung: część 8 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Interne Kennung: część 9 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Interne Kennung: część 10 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Interne Kennung: część 11 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Interne Kennung: część 12 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Interne Kennung: część 14 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Interne Kennung: część 16 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0013
Titel: część 13
Interne Kennung: część 18 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0014
Titel: część 14
Interne Kennung: część 19 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0015
Titel: część 15
Interne Kennung: część 20 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0016
Titel: część 16
Interne Kennung: część 22 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0017
Titel: część 17
Interne Kennung: część 23 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0018
Titel: część 18
Interne Kennung: część 24 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0019
Titel: część 19
Interne Kennung: część 25 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0020
Titel: część 20
Interne Kennung: część 26 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0021
Titel: część 21
Interne Kennung: część 27 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0022
Titel: część 22
Interne Kennung: część 28 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0023
Titel: część 23
Interne Kennung: część 29 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0024
Titel: część 24
Interne Kennung: część 30 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0025
Titel: część 25
Interne Kennung: część 31 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0026
Titel: część 26
Interne Kennung: część 33 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0027
Titel: część 27
Interne Kennung: część 34 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0028
Titel: część 28
Interne Kennung: część 35 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0029
Titel: część 29
Interne Kennung: część 36 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0030
Titel: część 30
Interne Kennung: część 37 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0031
Titel: część 31
Interne Kennung: część 38 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0032
Titel: część 32
Interne Kennung: część 39 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0033
Titel: część 33
Interne Kennung: część 40 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0034
Titel: część 34
Interne Kennung: część 41 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0035
Titel: część 35
Interne Kennung: część 42 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0036
Titel: część 36
Interne Kennung: część 43 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0037
Titel: część 37
Interne Kennung: część 45 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0038
Titel: część 38
Interne Kennung: część 46 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0039
Titel: część 39
Interne Kennung: część 47 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0040
Titel: część 40
Interne Kennung: część 49 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0041
Titel: część 41
Interne Kennung: część 50 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0042
Titel: część 42
Interne Kennung: część 51 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0043
Titel: część 43
Interne Kennung: część 52 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0044
Titel: część 44
Interne Kennung: część 53 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0045
Titel: część 45
Interne Kennung: część 54 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0046
Titel: część 46
Interne Kennung: część 56 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0047
Titel: część 47
Interne Kennung: część 58 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0048
Titel: część 48
Interne Kennung: część 62 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0049
Titel: część 49
Interne Kennung: część 63 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0050
Titel: część 50
Interne Kennung: część 65 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0051
Titel: część 51
Interne Kennung: część 67 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0052
Titel: część 52
Interne Kennung: część 68 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0053
Titel: część 53
Interne Kennung: część 70 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0054
Titel: część 54
Interne Kennung: część 71 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0055
Titel: część 55
Interne Kennung: część 72 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0056
Titel: część 56
Interne Kennung: część 74 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0057
Titel: część 57
Interne Kennung: część 75 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0058
Titel: część 58
Interne Kennung: część 76 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0059
Titel: część 59
Interne Kennung: część 77 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0060
Titel: część 60
Interne Kennung: część 78 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0061
Titel: część 61
Interne Kennung: część 79 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0062
Titel: część 62
Interne Kennung: część 80 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0063
Titel: część 63
Interne Kennung: część 81 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0064
Titel: część 64
Interne Kennung: część 82 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0065
Titel: część 65
Interne Kennung: część 83 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0066
Titel: część 66
Interne Kennung: część 84 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0067
Titel: część 67
Interne Kennung: część 86 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0068
Titel: część 68
Interne Kennung: część 87 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0069
Titel: część 69
Interne Kennung: część 88 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0070
Titel: część 70
Interne Kennung: część 89 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0071
Titel: część 71
Interne Kennung: część 90 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0072
Titel: część 72
Interne Kennung: część 91 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0073
Titel: część 73
Interne Kennung: część 92 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0074
Titel: część 74
Interne Kennung: część 93 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0075
Titel: część 75
Interne Kennung: część 95 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0076
Titel: część 76
Interne Kennung: część 96 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0077
Titel: część 77
Interne Kennung: część 97 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0078
Titel: część 78
Interne Kennung: część 98 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0079
Titel: część 79
Interne Kennung: część 100 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0080
Titel: część 80
Interne Kennung: część 102 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0081
Titel: część 81
Interne Kennung: część 104 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0082
Titel: część 82
Interne Kennung: część 105 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0083
Titel: część 83
Interne Kennung: część 107 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0084
Titel: część 84
Interne Kennung: część 108 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0085
Titel: część 85
Interne Kennung: część 109 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0086
Titel: część 86
Interne Kennung: część 110 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0087
Titel: część 87
Interne Kennung: część 114 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0088
Titel: część 88
Interne Kennung: część 115 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0089
Titel: część 89
Interne Kennung: część 116 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0090
Titel: część 90
Interne Kennung: część 118 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0091
Titel: część 91
Interne Kennung: część 119 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0092
Titel: część 92
Interne Kennung: część 120 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0093
Titel: część 93
Interne Kennung: część 121 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0094
Titel: część 94
Interne Kennung: część 126 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0095
Titel: część 95
Interne Kennung: część 128 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0096
Titel: część 96
Interne Kennung: część 131 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0097
Titel: część 97
Interne Kennung: część 132 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0098
Titel: część 98
Interne Kennung: część 133 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Los: LOT-0099
Titel: część 99
Interne Kennung: część 134 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25